Hakkımızda

Hakkimizda

Maraş Bilişim Kimdir?

2011 yılından bu yana Yazılım, Güvenlik Sistemleri, Bilgisayar Sistemleri, Web Hosting , Alan adı Servisleri, Sanal Sunucular ve Dedicated Server gibi ürünlerle uluslararası web hosting sektöründe sizlere eşsiz kalitede bir hizmet vermektedir. 2011 yılında bilişim alanındaki hizmetler ve müşterilerine merhaba diyen Maraş Bilişim, geçen yıllar içerisinde kazandığı tecrübe ve bilgi birikimlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. En iyi fiyat en iyi ürün mottomuz ile birlikte rakiplerimizden farkımızı her zaman göstermeyi amaçladık ve başardık maraş bilişim denince akla ilk gelen firmalardan biri olmamızı buna borçluyuz!

Neden Maraş Bilişim?

Dürüstlük:

Maraş Bilişim de dürüstlük var, iş var, hizmet var. Güvenlik sisteminizi kurarak sizlere teslim ediyor ve paramızı öyle alıyoruz. Tüm güvenlik sisteminiz size kalıyor. Hemde hiçbir ek ücret, taahhüt yapmadan! Ancak elimizi çekiyor muyuz? tabiki hayır… Güvenlik sisteminiz işleyişini yaparken arızanın olması durumunda hemen ürünümüzün ve malımızın arkasındayız… maraş bilişim de herşey şeffaf!

 

Mutlu Müşteri:

Uzunca yazdığımız referans zincirimizde 100’den fazla müşterimiz bulunuyor. Hizmet verdiğimiz bu noktaları gidip kendiniz görerek, müşterilerimize bizi sizler sorabilirsiniz. Hizmet, ödeme ve iletişim konularında müşterilerimizi hiç yarı yolda bırakmayarak  onlara hep destek olmanın gururunu yaşıyoruz. Yüzde 99 değil yüzde 100 müşteri memnuniyetimiz ile bugüne kadar hiçbir müşterimizi ortada bırakmadık!

Hızlı İletişim:

Güvenliğinizden biz sorumluyuz. Bize her zaman ulaşabilirsiniz. Haftanın yedi günü sınırsız teknik destek vermekteyiz.

Kalite:

Başarı kalite ile gelir. Ürün kalitemiz, ekip kalitemiz ve hizmet kalitemiz ile birlikte 6 yıllık sektörel geçmişimiz de her yıl daha da büyüyerek ilerlediğimiz güvenlik kamera sistemleri ve bilgisayar sistemlerinde ödün vermediğimiz tek amacımızdır. Ömürlük sistem kurulumları ve ürün seçimlerimiz ile birlikte 7/24 destek ve hizmet garantisi veriyoruz. Montajını yaptığımız tüm sistemler iki yıl boyunca birebir değişim garantilidir.

Bilgi ve Tecrübe:

Maraş Bilişim kamera güvenlik sistemi & güvenlik sistemi konusunda yıllardır aynı kemik kadro ile yoluna devam etmektedir. Kahramanmaraş kamera güvenlik sistemi Eğitimli ve donanımlı personelimizin en büyük avantajlarından biri de tecrübesidir. 6 yıllık güvenlik sistemleri tecrübemizi ve bilgimizi siz halen deneyimlemediniz mi?

 

Her Bütçe ve İsteğe Uygun Sistemler:

10 ithalatçı firmamız ile birlikte cebinize ve bütçenize en uygun sistemleri sizler için getiriyoruz. Güvenlik kamera sistemlerinden alarm kamera sistemlerine kadar TSE belgeli tüm ürünlerimizi bütçenize ve isteğine uygun şekillerde paket haline getirerek hizmet sunuyoruz. Ödeme kolaylığımız ile birlikte sizleri yormadan sistemlerinizi teslim ediyoruz.

Hızlı Teslimat:

Vakit nakittir! Maraş Bilişim de tüm işleriniz zamanında teslim edilir. Maraş Bilişim | İnternet ve Güvenlik Hizmetleri olarak dakik ekibimiz ile birlikte verdiğimiz taahhüttün her zaman arkasındayız!

 

Satış Sonrası Hizmetler:

Kurulan tüm sistemlerin malzeme ve işçiliği iki yıl boyunca garantilidir.